BARCA KRÓLUJE
Dołączył/a: wrzesień 2012
Honiatycze
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nawet CR7 czasem przestrzela albo nie trafia. Rzuty karne to loteria
1
Czy żeby wygrać LM trzeba wielkich nazwisk ?
A może po prostu solidnego zgrania między zawodnikami i trenerem.
0
Nie sądzę. Klopp się wypalił,o czym świadczą wyniki BVB.
0
Zgadzam sie z tobą, mimo tego że nie jestem wiekowa ;)
1
Ukasz, co ty pieprzysz, jaka sprzedaż Messiego
?
0
Mój nauczyciel na W-Fie daje mam większy wycisk niz ten pan zawodowym piłkarzom. Przydałaby się zmiana.
0
Ciekawe co niektórzy z was by mówili gdyby BARCA wygrała. Gdyby Neymar strzelił i jakby wszyscy zagrali na 100%. Dla mnie ktoś kto po porażce zespołu mówi że są do niczego nie jest prawdziwym kibicem. Nie zawsze będą wygrywać .
0
A ty to powinieneś sie nazwać Hala dziecko bo takie pierdoły to tylko oni gadaja .
0
Tego nie mogę zrozumieć . jak messi strzela po trzy bramki to jest ok a jak mu nie wychodzi to odrazu sprzedać. SEZONOWCY
0
do demisji to ty swojego lekarza poddaj bo ci chyba zle tabletki dał
0
Szkoda że odchodzi. To dobry piłkarz
0
Brazylia zmiarzdźył Hiszpanie i to tyle w temacie
0
Pinto i Puyol niech odchodzą ale Xavi to mózg drużyny więc najpierw pomyśl a potem pisz
0
Kupno tego piłkarza to dobre posunięcie
0
adamek1910 masz moje słowo NIE JESTEM SEZONOWCEN !!!!
0
mvzi93 sory poniosło mnie
0
Visca el BARCA powodzenia
0
adamek1910 spoko ja też od wczoraj tylko o meczu mysle. Jaki wynik obstawiasz
0
BARCE KOCHAM I UWIELBIAM a real szanuje
0
adamek1910 wszystko spoko tylko odwrotnie :D
0
ja szanuje reak ale jakoś na ich forum konta nie mam
0
adamek1910 popieram;)
0
19KamilFCB10 ok tylko że dla mnie kibic real jest jak jeż. Sory ale zdania nie zmienie
0
ja real toleruje ale na forum sie nie rejestruje. Ja poprostu tego nie czaje
0
ja czegos takiego nie ogarniam po co rejestrujesz sie na forach innych klubow ..
0
ty weź sie zdecyduj za kim jesteś mvzi93
0
mvzi93 przeginasz wy.......aj z tego forum
0
19KamilFCB10 masz rację forum jest nasze a nie realu
0
mvzi93 bez obrazy ale skoro kochasz real to co tu robisz. Nie ogarniam
0
Bez Tito chłopaki sobie nie radzą :'(