1

Nawet CR7 czasem przestrzela albo nie trafia. Rzuty karne to loteria

1

Czy żeby wygrać LM trzeba wielkich nazwisk ?
A może po prostu solidnego zgrania między zawodnikami i trenerem.

0

Nie sądzę. Klopp się wypalił,o czym świadczą wyniki BVB.

0

Zgadzam sie z tobą, mimo tego że nie jestem wiekowa ;)

1

Ukasz, co ty pieprzysz, jaka sprzedaż Messiego
?


0

Mój nauczyciel na W-Fie daje mam większy wycisk niz ten pan zawodowym piłkarzom. Przydałaby się zmiana.

0

Ciekawe co niektórzy z was by mówili gdyby BARCA wygrała. Gdyby Neymar strzelił i jakby wszyscy zagrali na 100%. Dla mnie ktoś kto po porażce zespołu mówi że są do niczego nie jest prawdziwym kibicem. Nie zawsze będą wygrywać .

0

A ty to powinieneś sie nazwać Hala dziecko bo takie pierdoły to tylko oni gadaja .

0

Tego nie mogę zrozumieć . jak messi strzela po trzy bramki to jest ok a jak mu nie wychodzi to odrazu sprzedać. SEZONOWCY

0

do demisji to ty swojego lekarza poddaj bo ci chyba zle tabletki dał

0

Szkoda że odchodzi. To dobry piłkarz

0

Brazylia zmiarzdźył Hiszpanie i to tyle w temacie

0

Pinto i Puyol niech odchodzą ale Xavi to mózg drużyny więc najpierw pomyśl a potem pisz

0

Kupno tego piłkarza to dobre posunięcie

0

adamek1910 masz moje słowo NIE JESTEM SEZONOWCEN !!!!

0

mvzi93 sory poniosło mnie

0

Visca el BARCA powodzenia

0

adamek1910 spoko ja też od wczoraj tylko o meczu mysle. Jaki wynik obstawiasz

0

BARCE KOCHAM I UWIELBIAM a real szanuje

0

adamek1910 wszystko spoko tylko odwrotnie :D

0

ja szanuje reak ale jakoś na ich forum konta nie mam

0

adamek1910 popieram;)

0

19KamilFCB10 ok tylko że dla mnie kibic real jest jak jeż. Sory ale zdania nie zmienie

0

ja real toleruje ale na forum sie nie rejestruje. Ja poprostu tego nie czaje

0

ja czegos takiego nie ogarniam po co rejestrujesz sie na forach innych klubow ..

0

ty weź sie zdecyduj za kim jesteś mvzi93

0

mvzi93 przeginasz wy.......aj z tego forum

0

19KamilFCB10 masz rację forum jest nasze a nie realu

0

mvzi93 bez obrazy ale skoro kochasz real to co tu robisz. Nie ogarniam

0

Bez Tito chłopaki sobie nie radzą :'(



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?